TAKIM TEZGAHLARI ve İŞLEME MERKEZLERİ.

SİMAKSAN CNC Takım Tezgahları ve İşleme Merkezlerini standart olarak üretmektedir.
Hafif metaller, kompozit ve ahşap malzemelerin işlenmesinde uzman olan SİMAKSAN Savunma Sanayi, Otomotiv, Mobilya ve Ağaç Sanayi sektörlerine üstün özelillikli tezgahlar sunmaktadır.

Standart üretim Makinalarda Müşterilerimizden gelecek talepler doğrultusunda seçenekler sunulmaktadır. Bu nedenle Kullanıcı dostu makinalarımız her türlü şartlarda hizmet vermek üzere üretilmektedir. Endüstri 4.0 bu seçnekler arasındadır.
Simaksan Takım Tezgahlarının en önemli özelliği yüksek ilerleme hızı ile üst seviye çalışma imkanı sağlamasıdır. Monoblok çelik konstrüksiyon gövde yapısı en ağır şartlarda test edilmektedir. Güvenilir ekipmanlar ile donatılan SİMAKSAN Takım Tezgahları sorunsuz çalışmayı garanti eder.

Tek bir çatı altında tam çözüm ilkesi ile müşterilerimize sunmuş olduğumuz tezgahlarımız yerinde hızlı servis güvencesi ile Müşterilerimize güven verir.

STANDART ÜRETİM TAKIM TEZGAHLARIMIZ


CNC İşleme Merkezleri


NC Back Spot Facing Tezgahları

SİMAKSAN standart üretim gamını oluşturur.

Tamamen müsteri talebine ve teknolojinin sundugu imkanlara bagli olarak üretilen Takım Tezgahlarımız ve İş millerimiz en zor prosesler için dizayn edilir.
  • 98/37/AT - 98/37/EC standartlarına uygun tasarım ve uygulama.
  • Müşteri şartnamelerine uygun ekipman kullanımı önceklikli başlangıç noktamızdır.